PODCAST
Bluetooth-Lautsprecher, 5W
38.157.10
2,49 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kabelloses Ladegerät, 15W
Drahtloses Ladegerät mit ere Usgangsleistig vo bis zu 15W, gmacht fürs Lade vo mobile Grät uf em Schribtisch oder im Büroumfäld. Hergstellt us ere Kombination vo rezykliertem Stei und Plaschtik und kompatibel mit allne Grät wo Qi-Technologie unterstütze.
Wichtigsti Eigeschafte:
Drahtloses Ladegerät • Material: rezyklierte Stei und Plaschtik • Drahtloses Lade bis 15W • Lade-Arbetsabstand bis 6 mm • USB-C Iigang 5–9V / 2A • Drahtlose Usgang 5–9V / 1–1.67A (5–15W) • Kompatibel mit allne Qi-fähige mobile Grät • Gschänkbox
Stocks: 1.399
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,49 € | 1.399 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,49 € | 1.399 | 0 |
| Code | 38.157.10 |
| Model | SIGNAL |
| Description | Drahtloses Ladegerät mit ere Usgangsleistig vo bis zu 15W, gmacht fürs Lade vo mobile Grät uf em Schribtisch oder im Büroumfäld. Hergstellt us ere Kombination vo rezykliertem Stei und Plaschtik und kompatibel mit allne Grät wo Qi-Technologie unterstütze. Wichtigsti Eigeschafte: Drahtloses Ladegerät • Material: rezyklierte Stei und Plaschtik • Drahtloses Lade bis 15W • Lade-Arbetsabstand bis 6 mm • USB-C Iigang 5–9V / 2A • Drahtlose Usgang 5–9V / 1–1.67A (5–15W) • Kompatibel mit allne Qi-fähige mobile Grät • Gschänkbox |
| Brand | PIXO |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 8 x 8 x 1.6 cm |
| Package | 96/1 |
| Net weight | 0.06 kg |
| Direkter Digitaldruck, Tampondruck | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox, Kabelloses Laden |
| Material | Plastik |
| Produktart | Input Type-C |
| Bar code | 8605073877744 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 96 |
| Carton dimensions | 0.36 x 0.27 x 0.28 m |
| Carton gross weight | 6.60 kg |
| Carton volume | 0.027 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 850440309000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Tampondruck |