LASSI
Keramiktasse für Sublimation, 325 ml
38.140.59
4,55 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Handventilator mit 3 Geschwindigkeiten
BREEZE isch en kompakte und praktische Ventilator, geignet für de persönlichi Gebrauch a heisse Tääg. Mit drü Gschwindigkeitsstuefe ermöglicht er aagpassti Chüelig i verschidene Situatione – dehei, im Büro oder underwegs. De iibauet Akku ermöglicht kabellose Nutzig, währed d Gschenkverpackig und s modärne Design das Produkt zu ere usgezeichnete Wahl für Promokampagne und Firmegschenk mached.
Wichtigi Eigeschafte:
Material: Plastik • Drü Gschwindigkeitsstuefe • Aufladbari Batterie: 1200 mAh • Type-C Astecklig • USB/Type-C Ladekabel • Traaggurt • Gschenkverpackig
Stocks: 1.351
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,55 € | 1.351 | 0 | ||
| 4,55 € | 119 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,55 € | 1.351 | 0 | ||
| 4,55 € | 119 | 0 |
| Code | 38.140.59 |
| Model | BREEZE |
| Description | BREEZE isch en kompakte und praktische Ventilator, geignet für de persönlichi Gebrauch a heisse Tääg. Mit drü Gschwindigkeitsstuefe ermöglicht er aagpassti Chüelig i verschidene Situatione – dehei, im Büro oder underwegs. De iibauet Akku ermöglicht kabellose Nutzig, währed d Gschenkverpackig und s modärne Design das Produkt zu ere usgezeichnete Wahl für Promokampagne und Firmegschenk mached. Wichtigi Eigeschafte: Material: Plastik • Drü Gschwindigkeitsstuefe • Aufladbari Batterie: 1200 mAh • Type-C Astecklig • USB/Type-C Ladekabel • Traaggurt • Gschenkverpackig |
| Color | Pastellgrün |
| Dimension | 13.6 x 6.3 x 3 cm |
| Package | 80/1 |
| Net weight | 0.12 kg |
| Direkter Digitaldruck, Tampondruck | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox, Typ-C-Anschluss |
| Material | Plastik |
| Kapazität | 1.200 mAh |
| Produktart | Input Type-C |
| Standard | |
| Bar code | 8605073871193 |
| Documentation | CE-Zertifikat |
| Pieces per carton | 80 |
| Carton dimensions | 0.4 x 0.3 x 0.29 m |
| Carton gross weight | 9.84 kg |
| Carton volume | 0.035 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 841480519000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Tampondruck |