CREDIT CARD WOOD
USB-Stick
37.550.10
2,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Mausmatte
GAME PAD isch di grössti Schribidisch-Muusunterlage in üsere Kollektion, perfekt als Gaming-Underlag oder zum Organisiere vo allne Elemänt uf em Schribidisch (Muus, Tastatur, Getränk, Notize etc.). D Gummi-Rutschsicherig haltet d Unterlage sicher a irm Platz bi intensivem Gebruuch, während d Polyester-Oberflächi glatts und präzises Muusbewege ermöglicht. Gnähti Chante sorged für e subers visuells Detail und erhöchti Haltbarkeit bi häufigem Gebruuch. Wege sinere Grössi und Funktionalität isch GAME PAD en usgezeichneti Wahl für Gaming-Fans, Büro-Arbeitsplätz und Werbekampagne.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Polyester • Rutschfesti Undersite: Gummischicht • Gnähti Chante
Stocks: 1.604
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,99 € | 1.604 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,99 € | 1.604 | 0 |
| Code | 37.550.10 |
| Model | GAME PAD |
| Description | GAME PAD isch di grössti Schribidisch-Muusunterlage in üsere Kollektion, perfekt als Gaming-Underlag oder zum Organisiere vo allne Elemänt uf em Schribidisch (Muus, Tastatur, Getränk, Notize etc.). D Gummi-Rutschsicherig haltet d Unterlage sicher a irm Platz bi intensivem Gebruuch, während d Polyester-Oberflächi glatts und präzises Muusbewege ermöglicht. Gnähti Chante sorged für e subers visuells Detail und erhöchti Haltbarkeit bi häufigem Gebruuch. Wege sinere Grössi und Funktionalität isch GAME PAD en usgezeichneti Wahl für Gaming-Fans, Büro-Arbeitsplätz und Werbekampagne. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Polyester • Rutschfesti Undersite: Gummischicht • Gnähti Chante |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 90 x 40 x 0.3 cm |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 0.68 kg |
| Transferdruck, Siebdruck | |
| Material | Gummi, Polyester |
| Bar code | 8605040081662 |
| Pieces per carton | 35 |
| Carton dimensions | 0.425 x 0.45 x 0.34 m |
| Carton gross weight | 24.24 kg |
| Carton volume | 0.065 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 630710900000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Transferdruck |