OLIMPIC 10
Power bank, 10.000 mAh
37.549.10
0,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Mausmatte
DESK PAD isch e Muusunterlage mit enere rutschfeste Gummi-Undersite, wo s Rutsche verhinderet und Stabilität bim Gebruuch sicherstellt. D oberi Flächi isch us Polyester, geignet für Branding und Personalisierig, was si zu emene ideale Werbeartikel für verschiedeni Marketingkampagne macht. Mit Standarddimensione und klassischem Form isch die Unterlage e super Wahl für alli, wo eifachs und funktionells Design a irm Arbeitsplatz bevorzuged.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Polyester • Rutschfesti Undersite: Gummischicht
Stocks: 0
Arrival:
7.040 - 06.07.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,99 € | 0 | 0 | 7.04006.07.26 | |
| 0,99 € | 8.318 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,99 € | 0 | 0 | 7.04006.07.26 | |
| 0,99 € | 8.318 | 0 |
| Code | 37.549.10 |
| Model | DESK PAD |
| Description | DESK PAD isch e Muusunterlage mit enere rutschfeste Gummi-Undersite, wo s Rutsche verhinderet und Stabilität bim Gebruuch sicherstellt. D oberi Flächi isch us Polyester, geignet für Branding und Personalisierig, was si zu emene ideale Werbeartikel für verschiedeni Marketingkampagne macht. Mit Standarddimensione und klassischem Form isch die Unterlage e super Wahl für alli, wo eifachs und funktionells Design a irm Arbeitsplatz bevorzuged. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Polyester • Rutschfesti Undersite: Gummischicht |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 34.5 x 25 x 0.3 cm |
| Package | 80/20/1 |
| Net weight | 0.16 kg |
| Transferdruck, Sublimation, Siebdruck | |
| Material | Gummi, Polyester |
| Thema | Sublimation |
| Bar code | 8605040095430 |
| Pieces per carton | 80 |
| Carton dimensions | 0.37 x 0.28 x 0.27 m |
| Carton gross weight | 13.30 kg |
| Carton volume | 0.028 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 630710900000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Sublimation, Transferdruck |