WEB
Kabellose Maus, RF
37.020.10
0,75 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Geschenkbox aus Kunststoff
SPACE PLUS 7 isch e Plastik-Gschänkbox, wo fürs Verpache vo USB-Sticks und Werbeartikel entworfe worde isch. De Deckel het en spezielle Bereich für Druck, was zusätzlechs Branding und Produktapassig ermöglicht.
Wichtigsti Merkmal:
Gschänkbox • Plastikghüüs • Bereich geignet für Druck • Geignet fürs Verpache vo USB-Sticks • Geignet für Werbekampagne
Stocks: 3.782
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,75 € | 3.782 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,75 € | 3.782 | 0 |
| Code | 37.020.10 |
| Model | SPACE PLUS 7 |
| Description | SPACE PLUS 7 isch e Plastik-Gschänkbox, wo fürs Verpache vo USB-Sticks und Werbeartikel entworfe worde isch. De Deckel het en spezielle Bereich für Druck, was zusätzlechs Branding und Produktapassig ermöglicht. Wichtigsti Merkmal: Gschänkbox • Plastikghüüs • Bereich geignet für Druck • Geignet fürs Verpache vo USB-Sticks • Geignet für Werbekampagne |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 7 x 9 x 2 cm |
| Package | 600/10/1 |
| Net weight | 0.03 kg |
| Direkter Digitaldruck, Siebdruck, Tampondruck | |
| Material | Plastik |
| Bar code | 8605040050699 |
| Pieces per carton | 400 |
| Carton dimensions | 0.39 x 0.37 x 0.44 m |
| Carton gross weight | 12.30 kg |
| Carton volume | 0.063 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 392390000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Siebdruck, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 5.5 x 2 cm |