NIMBUS
Regenschirm mit automatischer Öffnung
34.737.10
3,45 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Rucksack
De HIPSTER Sportrucksack isch e praktischi und zueverlässigi Lösig für de Alltag, geignet für Schuele, Sportaktivitäte und Promokampagne. Er hät eis Hauptfach und zusätzlichi Vordertasche mit Reissverschluss, wo eifachi Organisation vo de persönliche Sache ermöglicht. Us stabilem Material gmacht, bietet er e gueti Mischig us Funktionalität und günstigem Priis. Als Promoprodukt isch er ideal für Branding und eignet sich super als Firmegeschänk für grossi Kampagne.
Wichtigschti Eigeschafte
Eis Hauptfach • Zwöi Vordertasche mit Reissverschluss • Zwöi Siitetäsche • Praktischi Ruumorganisation • Preisgünschtigi Promolösig
Stocks: 2.850
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 3,45 € | 2.850 | 0 | ||
| 3,45 € | 3.255 | 0 | ||
| 3,45 € | 6.393 | 0 | ||
| 3,45 € | 2.410 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 3,45 € | 2.850 | 0 | ||
| 3,45 € | 3.255 | 0 | ||
| 3,45 € | 6.393 | 0 | ||
| 3,45 € | 2.410 | 0 |
| Code | 34.737.10 |
| Model | HIPSTER |
| Description | De HIPSTER Sportrucksack isch e praktischi und zueverlässigi Lösig für de Alltag, geignet für Schuele, Sportaktivitäte und Promokampagne. Er hät eis Hauptfach und zusätzlichi Vordertasche mit Reissverschluss, wo eifachi Organisation vo de persönliche Sache ermöglicht. Us stabilem Material gmacht, bietet er e gueti Mischig us Funktionalität und günstigem Priis. Als Promoprodukt isch er ideal für Branding und eignet sich super als Firmegeschänk für grossi Kampagne. Wichtigschti Eigeschafte Eis Hauptfach • Zwöi Vordertasche mit Reissverschluss • Zwöi Siitetäsche • Praktischi Ruumorganisation • Preisgünschtigi Promolösig |
| Brand | BRUNO |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 38.5 x 27.5 x 12 cm |
| Package | 50/1 |
| Net weight | 0.17 kg |
| Transferdruck, Siebdruck | |
| Material | Polyester |
| Bar code | 8605073827404 |
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.435 x 0.345 x 0.605 m |
| Carton gross weight | 9.78 kg |
| Carton volume | 0.091 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 420292910000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Transferdruck |