CHARLIE
Business-Rucksack
34.736.10
2,65 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Rucksack
De TRIBE Sportrucksack isch es lichts und eifachs Modell für de Alltag, Chinderaktivitäte und Promokampagne wo Praktikabilität und Erschwiiglichkeit wichtig sind. Er hät eis Hauptfach und e Vordertasche für grundlegendi Organisation vo persönliche Sache. Dank sinere lichter Konstruktion und em geradelinige Design isch er geignet für d Schuel, Freizitaktivitäte und churzi allteglichi Nutzig. Als Promoprodukt positioniert sich TRIBE als preisgünstigi und effizient Lösig für grossi Kampagne und Firmegeschänk.
Wichtigschti Eigeschafte
Sportrucksack • Eis Hauptfach • Vordertasche • Lichts und eifachs Design • Geignet für Chind • Preisgünschtigi Promolösig • Geignet für Branding
Stocks: 2.384
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,65 € | 2.384 | 0 | ||
| 2,65 € | 1.912 | 0 | ||
| 2,65 € | 645 | 0 | 5.00005.09.26 | |
| 2,65 € | 2.485 | 0 | ||
| 2,65 € | 1.470 | 0 | ||
| 2,65 € | 1.241 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,65 € | 2.384 | 0 | ||
| 2,65 € | 1.912 | 0 | ||
| 2,65 € | 645 | 0 | 5.00005.09.26 | |
| 2,65 € | 2.485 | 0 | ||
| 2,65 € | 1.470 | 0 | ||
| 2,65 € | 1.241 | 0 |
| Code | 34.736.10 |
| Model | TRIBE |
| Description | De TRIBE Sportrucksack isch es lichts und eifachs Modell für de Alltag, Chinderaktivitäte und Promokampagne wo Praktikabilität und Erschwiiglichkeit wichtig sind. Er hät eis Hauptfach und e Vordertasche für grundlegendi Organisation vo persönliche Sache. Dank sinere lichter Konstruktion und em geradelinige Design isch er geignet für d Schuel, Freizitaktivitäte und churzi allteglichi Nutzig. Als Promoprodukt positioniert sich TRIBE als preisgünstigi und effizient Lösig für grossi Kampagne und Firmegeschänk. Wichtigschti Eigeschafte Sportrucksack • Eis Hauptfach • Vordertasche • Lichts und eifachs Design • Geignet für Chind • Preisgünschtigi Promolösig • Geignet für Branding |
| Brand | BRUNO |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 39 x 24 x 16.5 cm |
| Package | 50/1 |
| Net weight | 0.11 kg |
| Material | Polyester |
| Bar code | 8605073872084 |
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.435 x 0.28 x 0.56 m |
| Carton gross weight | 6.66 kg |
| Carton volume | 0.068 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 420292910000 |
| Empfohlener Drucktyp |