PAMPAS
Regenschirm mit Doppelwänden und manueller Öffnung
34.718.10
16,90 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Business-Rucksack
De MALCOM Rucksack isch e kompakts und funktionals Gschäftsmodell für Profis wo e lichtige und praktische Rucksack für allteglichi Nutzig, churzi Reise oder Arbet underwegs bruuched. Er hät eis Hauptfach mit klar organisiertem Ruum, inklusiv es Laptopfach für Gerät bis 13” und es separats Fach für es 8”-Tablet, wo Sicherheit und Ordnig vo de nötige Gerät gwährleischtet. De versteckte Sicherheitstasche uf de Rücksitte ermöglicht diskrets Versorge vo persönliche Sache und Dokument, während de Trolley-Rieme d Beweeglichkeit während em Reise erleichteret. Dank sim eifache Design und praktische Zweck isch MALCOM au geignet als Promoprodukt oder Firmegeschänk.
Wichtigschti Eigeschafte:
Eis Hauptfach • Laptopfach bis 13” • Tabletfach 8” • Versteckti Sicherheitstasche uf de Rücksitte • Trolley-Rieme • Saubere Gschäftsdesign • Geignet für Branding
Stocks: 1.846
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 16,90 € | 1.846 | 0 | ||
| 16,90 € | 472 | 0 | ||
| 16,90 € | 720 | 0 | ||
| 16,90 € | 783 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 16,90 € | 1.846 | 0 | ||
| 16,90 € | 472 | 0 | ||
| 16,90 € | 720 | 0 | ||
| 16,90 € | 783 | 0 |
| Code | 34.718.10 |
| Model | MALCOM |
| Description | De MALCOM Rucksack isch e kompakts und funktionals Gschäftsmodell für Profis wo e lichtige und praktische Rucksack für allteglichi Nutzig, churzi Reise oder Arbet underwegs bruuched. Er hät eis Hauptfach mit klar organisiertem Ruum, inklusiv es Laptopfach für Gerät bis 13” und es separats Fach für es 8”-Tablet, wo Sicherheit und Ordnig vo de nötige Gerät gwährleischtet. De versteckte Sicherheitstasche uf de Rücksitte ermöglicht diskrets Versorge vo persönliche Sache und Dokument, während de Trolley-Rieme d Beweeglichkeit während em Reise erleichteret. Dank sim eifache Design und praktische Zweck isch MALCOM au geignet als Promoprodukt oder Firmegeschänk. Wichtigschti Eigeschafte: Eis Hauptfach • Laptopfach bis 13” • Tabletfach 8” • Versteckti Sicherheitstasche uf de Rücksitte • Trolley-Rieme • Saubere Gschäftsdesign • Geignet für Branding |
| Brand | BRUNO |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 42 x 27.5 x 13 cm |
| Package | 10/1 |
| Net weight | 0.50 kg |
| Zusätzliche Ausrüstung | Anti-theft |
| Material | Polyester |
| Bar code | 8605073830695 |
| Pieces per carton | 10 |
| Carton dimensions | 0.585 x 0.345 x 0.45 m |
| Carton gross weight | 6.08 kg |
| Carton volume | 0.091 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 420292910000 |
| Empfohlener Drucktyp |