SPARTA
Trinkflasche, 800 ml
34.698.90
0,59 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Keramikmagnet, 7 x 5 cm
De RETRO Magneet isch en dekorative Keramikmagneet mit matter wisser Oberflächi und interessante unbearbeite Kante wo sis ruschtikale und kreative Charakter visuell hervorhäbe. Er het en rächteckigi Form mit ere bedruckbare Flächi vo 7 x 5 cm, ideal für Sublimation oder Digitaldruck vo Logos, Illustratione oder Wärbnachrichtte.
Wege sinere Konstruktion werde s Keramikplättli und de selbschtkläbendi Magneet separaat gliiferet, für eifache Druck ohni Risiko vo Magneetchäde. Nach em Druck wird de Magneet eifach uf d Rücksite gläbt, was s finale Produkt ergibt. S usärgewohnleche Design und d matti Oberflächi mache de RETRO Magneet zu eme grossartige Wärbartikel für Kampagne, Events und personalisierti Gschänk mit ere kreative visueller Identität.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Keramikplättli (matti Oberflächi), selbschtkläbende Magneet • Farb: matt wiss • Druckflächi: 7 x 7 cm • Lieferig: Plättli und Magneet separaat • Endmontagii: Magneet wird nach em Druck ufgläbt
Stocks: 13.191
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,59 € | 13.191 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,59 € | 13.191 | 0 |
| Code | 34.698.90 |
| Model | RETRO |
| Description | De RETRO Magneet isch en dekorative Keramikmagneet mit matter wisser Oberflächi und interessante unbearbeite Kante wo sis ruschtikale und kreative Charakter visuell hervorhäbe. Er het en rächteckigi Form mit ere bedruckbare Flächi vo 7 x 5 cm, ideal für Sublimation oder Digitaldruck vo Logos, Illustratione oder Wärbnachrichtte. Wege sinere Konstruktion werde s Keramikplättli und de selbschtkläbendi Magneet separaat gliiferet, für eifache Druck ohni Risiko vo Magneetchäde. Nach em Druck wird de Magneet eifach uf d Rücksite gläbt, was s finale Produkt ergibt. S usärgewohnleche Design und d matti Oberflächi mache de RETRO Magneet zu eme grossartige Wärbartikel für Kampagne, Events und personalisierti Gschänk mit ere kreative visueller Identität. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Keramikplättli (matti Oberflächi), selbschtkläbende Magneet • Farb: matt wiss • Druckflächi: 7 x 7 cm • Lieferig: Plättli und Magneet separaat • Endmontagii: Magneet wird nach em Druck ufgläbt |
| Color | Weiss |
| Dimension | 7 x 5 x 0.8 cm |
| Package | 200/50 |
| Net weight | 0.07 kg |
| Direkter Digitaldruck, Sublimation | |
| Material | Keramik |
| Thema | Hergestellt in Europa, Sublimation |
| Bar code | 8605073888153 |
| Pieces per carton | 200 |
| Carton dimensions | 0.33 x 0.28 x 0.11 m |
| Carton gross weight | 14.30 kg |
| Carton volume | 0.010 m3 |
| Country of origin | Türkei |
| HS code | 850519100000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Sublimation |