MAGNUM
Diebstahlsicherer Business-Rucksack
34.635.71
0,09 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kofferanhänger
TRIP isch e Gepäckidentifikationskartle us Bambus, designt für eifachi und erkennbari Beschriftig vo Reisetasche. S natürliche Material git ere es moderns und umweltfründlichs Uusseh, während s kompakte Design eifachi Nutzig während em Reise sicherstellt. Dank em wirtschaftliche Priis isch sie geignet für persönlichi Nutzig und Promokampagne.
Wichtigschti Eigeschafte:
Gepäckidentifikationskartle • Material: Bambus • Umweltfründlichs Material • Licht und praktisch • Wirtschaftliche Priis
Stocks: 10.393
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,09 € | 10.393 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,09 € | 10.393 | 0 |
| Code | 34.635.71 |
| Model | TRIP |
| Description | TRIP isch e Gepäckidentifikationskartle us Bambus, designt für eifachi und erkennbari Beschriftig vo Reisetasche. S natürliche Material git ere es moderns und umweltfründlichs Uusseh, während s kompakte Design eifachi Nutzig während em Reise sicherstellt. Dank em wirtschaftliche Priis isch sie geignet für persönlichi Nutzig und Promokampagne. Wichtigschti Eigeschafte: Gepäckidentifikationskartle • Material: Bambus • Umweltfründlichs Material • Licht und praktisch • Wirtschaftliche Priis |
| Color | Beige |
| Dimension | 9 x 4.9 x 0.2 cm |
| Package | 250/1 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Lasergravur | |
| Material | Bambus |
| Bar code | 8605040060971 |
| Pieces per carton | 1000 |
| Carton dimensions | 0.44 x 0.42 x 0.39 m |
| Carton gross weight | 12.26 kg |
| Carton volume | 0.072 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 450390000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |